SKUPINA WENDY BAND
Živá hudba, svatby, oslavy
firemní večírky, soukromé akce
zajistíme příjemnou zábavu
s živou hudbou na Vašich akcích
esky English Deutsch

O násKontaktyHistorieRepertoárKde jsme hráliMP3Zajímavé odkazyReference - fotogalerieLíbilo se Ván naše hraní?
www.svatebnivideo.majek.czwww.jasyko.czwww.almara.czwww.zz-production.comwww.kauhlhasen.dewww.dekoraceprosvatbu.czwww.svatebka.cz

Hodnocení zákazníků:

Historie skupiny Wendy Band

Skupina W B působí na evropských podiích od roku 1992. Původní složení byl kvartet. Již od počátku své existence slavil soubor řadu úspěchů doma i v zahraničí. Zárukou toho mu byla muzikálnost a kvalita jednotlivých hudebníků, kontakt s hosty i personálem, kvalitní repertoir, bezprostřednost a chuť se prosadit mezi nejlepší. Což se posléze kapele i podařilo.

Během existence skupiny se v ní vystřídala spousta kvalitních a talentovaných muzikantů.Za všechny můžeme zmínit např. M.Nedbal-kyt. bas. trump. zpěv ( dnes vystupuje s rakouskými kapelami) , D.Hlaďo - kyt. ( dnes skupina Petra Bendeho) , P. Vlašín - bas. zpěv ( dnes skupina Hitmakers) I. Gabrhelík - klávesy, akordeon ( dnes skupina Tydliboys) , M. Zeiner-klávesy, zpěv( dnes programátor) . . .

Kapela Wendy band se z původního kvarteta, kdy i jí se nevyhnula ekonomická krize ,postupem času zmenšila až na dnešní duo ( svatby, firemní večírky, narozeniny … ), příležitostně trio (plesy a jiné větší akce)

Skupinu WENDY BAND  dnes tvoří

Radka – zpěv, klávesy, percusse.

Absolvovala konzervatoř v Brně u prof. Drápelové, obor klavír.

Vystupovala s kapelami po celé západní Evropě, Mallorce a Kanárských ostrovech.         

                                                                

Romanzpěv, kytara, klávesy, bicí, saxofon

Konzervatoř v Brně, obor bicí nástroje u prof. Paseky.

Hudební začátky v rockových kapelách, později souběžná spolupráce s tanečními skupinami. Angažmá v hudebním souboru legendárního varieté Rozmarýn. Vystupování s kapelami po západní Evropě. Současně příležitostné hraní s brněnskými rockovými skupinami. Dnes kromě vystupování ve skupině WENDY BAND hraní  s rockovou alternativou HROZNĚ.      

 Externě dále spolupracujeme s několika hudebníky pro případné rozšíření naší skupiny na trio, popřípadě kvartet ( především plesy a jiné větší akce.                                                              

                       

Wendy Band
WENDY BAND 2011